Proces realizacji strony internetowej

Zobacz jak krok po kroku wygląda proces realizacji strony internetowej.

1

Przygotowania

  1. Najpierw poprosimy Cię o wypełnienie formularza, na podstawie którego będziemy mogli przygotować dla Ciebie indywidualną wycenę. W formularzu zapytamy Cię o zawartość i funkcjonalności strony, a także o przykłady stron, które Ci się podobają.
  2. Dostaniesz od nas wycenę strony do akceptacji.
  3. Po akceptacji wyceny poprosimy Cię o przesłanie materiałów (teksty i wszystko to co chcesz, aby znalazło się na stronie).
  4. Przed rozpoczęciem prac niezbędne będzie wpłacenie 50% zaliczki.
2

Projektowanie strony

  1. Do 5 dni roboczych od wpłacenia zaliczki i przesłania materiałów otrzymasz od nas projekt strony głównej. Na jego podstawie określimy ogólną stylistykę strony.
  2. Do projektu strony głównej będziesz mieć do 3 tur poprawek.
  3. Po akceptacji projektu strony głównej prześlemy projekt pozostałych podstron. Projekty dostaniesz do 5 dni roboczych.
  4. Do projektu podstron również przysługują Ci 3 tury poprawek (w każdej turze poprawiamy wszystkie zakładki).
  5. Po akceptacji wszystkich podstron będziemy mogli przejść do programowania.
3

Programowanie strony

Na tym etapie wcielamy w życie zaakceptowany projekt graficzny. Etap ten w zależności od wielkości strony może potrwać od 4 do 15 dni roboczych.

4

Testowanie strony

Po zakończeniu prac programistycznych dostaniesz od nas link, żeby podejrzeć gotową stronę na testowym serwerze. Będziesz miał kilka dni na zgłoszenie do nas ewentualnych usterek związanych z funkcjonowaniem strony.

5

Rozliczenie i finalizacja

Po zaakceptowaniu funkcjonującej strony przyjdzie pora na dopłacenie pozostałych 50% kwoty.
Po zaksięgowaniu się przelewu na naszym koncie umieszczamy stronę pod docelowym adresem, na serwerze wykupionym u nas bądź w firmie hostingującej.

Wypełnij formularz i uzyskaj indywidualną wycenę

UWAGA: Przed wypełnieniem formularza zapoznaj się z informacjami, które powinieneś wiedzieć zanim zamówisz stronę internetową!

WYCENA